CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا | دانشجویان مهندسی پزشکی ایران

تازه ها

» نرم افزار ها و سامانه های آموزشی » CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation – نرم افزار کتیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۶:۴۱

CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation – نرم افزار کتیا

نرم افزار CATIA (کتیا) یکی از قوی ترین و محبوب ترین نرم افزار هایی است که در زمینه طراحی، مهندسی و ساخت با کمک کامپیوتر (CAD/CAM/CAEE) می باشد و بیشتر

CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation – نرم افزار کتیا

نرم افزار CATIA (کتیا) یکی از قوی ترین و محبوب ترین نرم افزار هایی است که در زمینه طراحی، مهندسی و ساخت با کمک کامپیوتر (CAD/CAM/CAEE) می باشد و بیشتر به منظور کمک به مهندسین در فرآیند های طراحی صنعتی طراحی شده است. CATIAA یک محیط کاری یکپارچه را برای کاربران فراهم می کند تا با پرورش خلاقیت و نوآوری، به اشتراک گذاشتن دانش فنی در فرآیندها، برقراری ارتباط مستقیم بین طرح سه بعدی مجازی و محصول واقعی، کاهش حلقه های طراحی و ساخت و … بسیار سریع تر و راحت تر قادر باشند به هدف خود در دستیابی به یک طرح سه بعدی واقع گرایانه از محصول مورد نظر نایل شوند.

توسط CATIA قادر خواهید بود تا یکپارچگی مناسب، کامل و قدرتمندی بین منابع انسانی، ابزارها، روش ها و منابع های طراحی، مهندسی و ساخت در یک فرآیند کامل را ایجاد کنید و این گونه شاهد نتایجی مانند کاهش زمان طراحی، کاهش خطا در طراحی، بهینه کردن طرح کاهش زمان تولید، افزایش کیفیت محصول و افزایش سود دهی باشید.
یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد تا به راحتی پروژه خود را از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر انتقال دهد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editorr از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید، می توانید به راحتی  در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید (برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر انتقال دهید، ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید تا نرم افزارهای دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمال دارد در این انتقال مدل شما با data lost مواجه شود)

قابلیت های کلیدی نرم افزار CATIA:
– دارای محیط های مدل سازی (Solid Model):
این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design  قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل های ورقکاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی ،تلرانس گذاری و … استفاده می شود.
– مدل سازی سطوح:
این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایل های حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است.
– محیط ماشینکاری:
پس از ساخت مدل به کمک قابلیت های محیط ماشین کاری به راحتی می توان عملیات ماشین کاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشین کاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید.
– محیط تحلیل المان محدود:
به کمک قابلیت های این محیط می توانید قطعات و مدل های مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل، توزیع تنش و … را در آن ها بدست آورد.
–  طراحی و تحلیل مکانیزم ها:
به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia می توانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم، حرکت مکانیزم را مشاهده و آن را تحلیل کنید.

شرکت های بزرگی مانند Boeing -Volvo Trucks – Audi – Ford – Bosch – Toyota Motorsport – SNUGTOP – Nissan diesel motor – WIA –  BMW – Koito Manufacturing – SERRA SOLDARURA -Intergral Poweratin – Ichikoh – Baldwin Filters – ETAS GMbH – IVM Automotive – Siemens –  Stadler Rail Group – Evernham Motor – Comau –  Asmo – DBM Reflex – SsangTong Motor – Bertrandt AG & …  در طراحی ها و فرآیند تولید محصول خود از کاتیا استفاده می کنند.

 

CATIA puts 3D collaborative innovation at the heart of the enterprise and helps accelerate companies’ transformation toward a full PLM 2.0 approach. Going far beyond traditional CAD software tools, CATIA V6 offers a unique digital product experience that brings 3D product design to life with unmatched realism.

مشخصات

شرکت سازنده: Dassault Systemes
حجم فایل: ۱۹۳۱.۲۲ + ۱۲۵۸.۷۲ مگابایت
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ – 95/2/7
منبع: پی سی دانلود

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- اگر بر روی سیستم environment variable با نام DSY_DISABLE_WININET وجود دارد آن را حذف کنید.
۳- از پوشه ی کرک با اجرای فایل DSLS_SSQ_V6R2016x_Installer_20160205.exe به صورت Run as Administrator آن را نصب نمایید. در صورت وجود ورژن قدیمی این برنامه بر روی سیستم آن را حذف کنید.
۴- پس از پایان نصب License Server Administration به صورت خودکار باز می شود. در غیر اینصورت می توانید از مسیر روبرو آن را اجرا کنید: Start > Programs > DS License Server > DS License Server Administration
۵- در قسمت License Server Name عبارت Localhost را وارد کنید و روی کلید ok کلیک نمایید.
۶- اکنون روی سرور ساخته شده کلیک کنید و گزینه ی Display Peroperties را انتخاب کنید.
۷- در پنجره ی Server Configuration عبارت مقابل Computer ID را کپی نمایید.
۸- از پوشه ی کرک DSLS.LicGen.v1.5.SSQ.exe را باز کنید و پس وارد نمودن نام سیستم به عنوان Server Name و Computer ID به عنوان Server ID کلید Generate را انتخاب کنید تا فایلی با پسوند *.licz را در مسیر انتخابی شما ایجاد کند و عبارت All done را نمایش دهد.
۹- به برنامه ی License Server Administration باز گردید و سرور ساخته شده را Connect کنید و سپس از منوی License گزینه ی Enroll را انتخاب نمایید.
۱۰- فایل *.licz ساخته شده را انتخاب نموده و Open کنید و صبر کنید تا پیغام all licenses to be received را مشاهده کنید. توجه کنید که در انتها پیام not valid licenses را نمایش ندهد در غیر اینصورت مراحل را دوباره تکرار کنید.
۱۱- پوشه ی Licenses را از کرک کپی کرده و در مسیر نصب نرم افزار که به صورت پیش فرض C:\ProgramData\DassaultSystemes\ است کپی نمایید.
۱۲- در پوشه ی کرک فایل موجود در پوشه ی Client را در مسیر نصب نرم افزار که به صورت پیش فرض C:\Program Files\Dassault Systemes\B26\win_b64\code\bin\  می باشد کپی نمایید.
۱۳- نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره ی نمایش داده شده لایسنس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در صورت عدم نمایش پنجره ی لایسنس آن را از منو های روبرو باز کنید: Tools > Options > General > Licensing

لینک های دانلود

exclaim - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا

نسخه ی ۶۴ بیتی – ‏1931.22 مگابایت
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش اول
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش دوم
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش سوم
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش چهارم

exclaim - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا

‏‏ Documentation – ‏1258.72 مگابایت
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش اول
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش دوم
arrow down - CATIA P3 V5-6R2016 (V5R26) GA x64 + Documentation - نرم افزار کتیا دانلود – بخش سوم

رمز فایل: www.p30download.comدسته بندی : نرم افزار ها و سامانه های آموزشی , نرم افزار های آموزشی ویندوزی(Windows educational software)
ارسال دیدگاه

سازمان غذا و داروسازمان غذا و داروتبلیغات