سوالات متداول در دانلود و استفاده از کتاب ها و جزوات

تازه ها

» کتابخانه » سوالات متداول در دانلود و استفاده از کتاب ها و جزوات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۳

پشتیبانی سایت؛

سوالات متداول در دانلود و استفاده از کتاب ها و جزوات

منظور سوالات متداول در دانلود و استفاده از کتاب ها و جزوات پاسخ به ایرادات دانلود و استفاده از فایل های کتابخانه مهندسی پزشکی است

بسیاری از کاربران در استفاده از برنامه و سایت با سئوالاتی مواجه می شوند که در ادامه جواب آن ها را خواهید یافت.
- سوالات متداول در دانلود و استفاده از کتاب ها و جزوات۱- فایلی را برای استفاده دانلود کرده‌ام، از من پسورد (کلمه رمز) می‌خواهد، پسورد آن چیست؟
پسورد تمامی فایل‌های سایت عبارت www.bme91.ir می‌باشد.
۲-پسورد را عبارت www.bme91.ir وارد می‌کنم ولی باز پیغام خطا می‌دهد، دلیلش چیست؟

۱٫ هنگام وارد نمودن پسورد ممکن است صفحه کلید شما در حالت حروف بزرگ باشد و پسورد با حروف بزرگ وارد شود، و به دلیل اینکه تمامی حروف عبارت پسورد یعنی www.bme91.ir باید به صورت کوچک تایپ شود این مشکل به وجود می‌آید.

۲٫ هنگام وارد نمودن پسورد ممکن است صفحه کلید شما در حالت فارسی باشد، که در این حالت هم پسورد پذیرفته نمی‌شود، در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA صفحه کلید خود نیز توجه داشته باشید که حتما باید در حالت EN باشد.

۳٫ ممکن است شما به جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste کرده باشید، که در این حالت نیز ممکن است پسورد به درستی وارد نشود و بهتر است پسورد را تایپ کنید.

۴٫ اگر از تمام موارد بالا مطمئن شدید و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید، به خاطر این است که فایل مورد نظر شما به صورت صحیح دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می‌شوید. برای اینکه فایلی را به صورت صحیح دانلود کنید شما باید از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود کهاز اینجا قابل دریافت است استفاده کنید.
پس از نصب نرم‌افزار مدیریت دانلود سرعت دانلود شما افزایش یافته و احتمال خرابی فایل‌ها به حداقل می‌رسد.

۳-در هنگام Extract کردن فایل‌ها ناگهان با پیغام the archive is either in unknown format or damaged مواجه می‌شوم، دلیلش چیست؟
> این مشکل به این خاطر است که فایل موردنظر به درستی دانلود نشده است و بایستی مجدداً فایل را دانلود کنید. برای دانلود فایل‌ها و به‌منظور کاهش احتمال خرابی، برای دانلود حتماً از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود استفاده کنید.
۴-هنگام دانلود فایل با خطای ۴۰۴ مواجه می‌شوم، علتش چیست؟
> این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود می‌آید که شما از طریق صفحه تماس با ما، آن را به اطلاع ما برسانید تا برطرف شود.


دسته بندی : کتابخانه
ارسال دیدگاه

تبلیغات