جنین مهندسی ژنتیک شده چینی

تازه ها

» تازه ها ی سایت » دومین جنین مهندسی ژنتیک شده چینی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۰

چین؛

دومین جنین مهندسی ژنتیک شده چینی

ادعا جدید دانشمندان چینی دومین بارداری جنین مهندسی ژنتیک شده در مراحل اولیه است.هرچند هنوز مدرک قابل استندای منتشر نشده یا هیچ رونمایی از انسان که مقاوم به ویروس ایدز یا سایر بیماری های کشنده باشد نشده است و همین اخبار نشان دهنده حرکت هرجه سریع ترین به سوی تلاش برای اصلاح ژنتیکی انسان است

در این پست سایت دانشجویان مهندسی پزشکی به یک ادعای چینی ها می پردازیم دانشمندان چینی ادعای بازداری دومین جنین مهندسی ژنتیک شده را کرده اند با هم به بررسی این موضوع می پردازیم.

 آسوشیتدپرس در خبری اعلام کرد، دانشمند چینی که به تولد نخستین نوزادان مهندسی ژنتیکی کمک کرد، اکنون ادعا می کند احتمالا دومین بارداری مهندسی شده نیز انجام شده است.این درحالی است که دولت چین تصمیم دارد تحقیقات درباره پژوهش تولد نوزادان مهندسی ژنتیک شده انجام دهد.

هرچند هنوز مدرک قابل استندای منتشر نشده یا هیچ رونمایی از انسان که مقاوم به ویروس ایدز یا سایر بیماری های کشنده باشد نشده است و همین اخبار نشان دهنده حرکت هرجه سریع ترین به سوی تلاش برای اصلاح ژنتیکی انسان است

به هرحال به گفته او بارداری دوم هنوز در مراحل اولیه و نیازمند مراقبت های بیشتری است تا جنین رد کند. دانشمندان معتقدند اکنون دلایل بیشتری برای نگرانی وجود دارد.

از سوی دیگر دانشگاه رایس نیز اعلام کرده تحقیقاتی رسمی را درباره یک پروفسور فیزیک و مهندسی زیستی آغاز کرده که در این پژوهش به دانشمند چینی کمک کرده است. مایکل دیم در آزمایشگاهی در چین با جیانکویی همکاری کرده است.

منبع:مهرنیوزدسته بندی : تازه ها ی سایت , تازه های پزشکی , دانشنامه پزشکی
ارسال دیدگاه

سازمان غذا و داروسازمان غذا و داروتبلیغات