اعلام آدرس پست الکترونیکی(email)، ادارات اداره کل تجهیزات پزشکی با توجه به بروزرسانی زیرساخت فناوری اطلاعات | دانشجویان مهندسی پزشکی ایران

تازه ها

» اخبار » اعلام آدرس پست الکترونیکی(email)، ادارات اداره کل تجهیزات پزشکی با توجه به بروزرسانی زیرساخت فناوری اطلاعات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۵

اطلاعیه های اداره کل تجهیزات پزشکی؛

اعلام آدرس پست الکترونیکی(email)، ادارات اداره کل تجهیزات پزشکی با توجه به بروزرسانی زیرساخت فناوری اطلاعات

آدرس پست الکترونیکی(email)، ادارات اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس رویا شهبازی رئیس اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی گفت: با توجه به بروزرسانی زیرساخت فناوری اطلاعات، آدرس دامنه پست الکترونیکی (email) اداره کل تجهیزات پزشکی به imed.ir تغییر یافته است و آدرس ایمیل مربوط به ادارت اداره کل تجهیزات پزشکی جهت بهره برداری اعلام می گردد.

وی افزود: همچنین دسترسی به ایمیل ادارات در صفحه مرتبط با آن اداره در بخش ارتباط با ما وجود دارد.

لازم به ذکر است با توجه به وجود سامانه پاسخگویی درج یادداشت الکترونیکی(تیکت) در پورتال imed، شرکت های تجهیزات پزشکی فقط می توانند در موارد اعلام فراخوان و یا موارد خاص، درخواست خود را به پست الکترونیکی ادارات ارسال نمایند.

ادارات و گروه ها
ردیف
نام اداره
پست الکترونیکی
۱
اداره فناوری اطلاعات
It@imed.ir
۲
اداره صادرات
Export@imed.ir
۳
اداره مواد و تجهیزات دندانپزشکی
Dental@imed.ir
۴
 اداره تجهیزات پزشکی
Equipment@imed.ir
۵
 اداره ملزومات پزشکی
Essentials@imed.ir
۶
 اداره تجهیزات و فرآوردهای آزمایشگاهی
Lab@imed.ir
۷
اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی
Tolid@imed.ir
۸
اداره نظارت و بازرسی
Nezarat@imed.ir
۹
 اداره مهندسی و نگهداری
Med@imed.ir
۱۰
حراست
Herasat@imed.ir
۱۱
گروه نظارت بر تامین و توزیع تجهیزات پزشکی
Supply@imed.ir
۱۲
ایمیل رسمی اداره کل تجهیزات پزشکی
Info@imed.ir


دسته بندی : اخبار , اداره کل تجهیزات پزشکی , اطلاعیه های اداره کل تجهیزات پزشکی
ارسال دیدگاه

سازمان غذا و داروسازمان غذا و داروتبلیغات