Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ | دانشجویان مهندسی پزشکی ایران

تازه ها

» نرم افزار ها و سامانه های آموزشی » Altium Designer v17.0.8 Build 518 – نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۷

Altium Designer v17.0.8 Build 518 – نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ

Altium Designer v17.0.8 Build 518 – نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ   نرم افزار Altium Designer نرم افزار قدرتمندی است که برای پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است. یکی از مزایای این نرم افزار دسته بندی مناسب کتابخانه […]

Altium Designer v17.0.8 Build 518 – نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ

 

نرم افزار Altium Designer نرم افزار قدرتمندی است که برای پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است. یکی از مزایای این نرم افزار دسته بندی مناسب کتابخانه ها به نحوی است که با صرف زمان کوتاهی قطعه مورد نظر را خواهید یافت.
آنالیز مدارهای آنالوگ در پروتل، توسط تحلیل گر پی اسپایس انجام می شود. محیط طراحی PCB در پروتل، به دلیل داشتن کتابخانه هایی کامل و بدون نقص معروف است و این امر سبب رفاه بیشتر کاربر در حین طراحی انواع PCB با این نرم افزار، خواهد شد. در این نسخه امکان شبیه سازی و کد نویسی برخی از FPGA ها نیز فراهم شده است که زمان طراحی و پیاده سازی را حداقل می کند. نسخه جدید این نرم افزار حرفه ای دارای تحولات و پیشرفت های زیادی بوده که کار شما را برای طراحی نسل های بعدی مدارات الکترونیک بسیار ساده کرده است.

نرم افزار Altium Designer توانسته است که طراحی شما را از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری به صورت یک پارچه در آورده و شما بتوانید مراحل طراحی خود را به سادگی انجام دهید. امکانات ویژه ای به این نسخه از نرم افزار افزوده شده که شامل افزایش لایه های طراحی مکانیکی ،‌کلاسهای جدید و پیشرفت های باورنکردنی در هوش مصنوعی این نرم افزار می باشد . هوش مصنوعی در این نسخه به قدری تقویت گشته که شما بدون هیچ مشکلی می توانید طرح های خود را به سرعت طراحی و اشکال زدایی کرده و آنها را هر چه نزدیکتر به استانداردهای جهانی کرده و از دیگر مهندسین و متخصصین این زمینه کاری پیشی بگیرید.
این نرم افزار بی شک یکی از بهترین برنامه ها در زمینه طراحی و شبیه سازی مدارات الکتریکی و الکترونیکی می باشد. که به دلیل حجم بالایی که دارد تعداد بسیار زیادی از قطعات با مدل ها و آرم های مختلف را شامل خواهد می شود. شما با آن می توانید انواع مدارات مختلف حتی مداراتی که با قطعاتی نظیر FPGA و CPLD و … است را طراحی و شبیه سازی کنید و برای آن ها در محیط خود نرم افزار با زبان های مختلف مانند Bascom ، Verilog  ، VHDL و C برنامه بنویسید و آن ها را کامپایل نمایید. کار کردن با این نرم افزار به دلیل پیچیدگی تا حدودی مشکل است.
همچنین قادر خواهید بود برای مدارات طراحی شده فیبر مدار چاپی آماده کنید و از آن ها برای ساخت مدارات استفاده نمایید. اطمینان داشته باشید که تا به امروز هیچ نرم افزار شبیه سازی به اندازه آن پیشرفته نشده است زیرا که در دیتابیس آن نیز انواع پروگرامر های IC ها نیز وجود دارد و می توانید از آن ها استفاده نمایید و IC های خود را با این نرم افزار پروگرام کنید.

 

Designing electronics isn’t just your profession, it’s your passion. Yet the majority of your day is dedicated to mundane tasks that stifle your creativity and pull you away from the actual design. Altium Designer leverages innovative technologies to help you focus less on process, and more on design. With more time to concentrate on the creative aspects of your daily workflow, you can produce more inspired designs and rediscover your passion for the art of engineering.
The industry’s only unified electronic design software gives you an unmatched ability to design and build the next generation of electronic products.

سیستم مورد نیاز

Recommended System Requirements (۱۸-Aug-2016)
– Windows 7, Windows 8 or Windows 10 (32-bit or 64-bit)
– Intel® Core™ i5 processor or equivalent
– 8 GByte RAM
– 10 GByte hard disk space (Install + User Files)
– NVIDIA® GeForce® GT 640 series or AMD® Radeon® HD 7770, 1024MB (or more) graphics card or better, supporting DirectX 9.0c and Shader model 3 (or later)
– Dual monitors with at least 1680×1050 (widescreen) or 1600×1200 (4:3) screen resolution
– USB2.0 port if connecting to 3D Mouse, a NanoBoard-NB2 or a NanoBoard-3000
– 3D mouse for 3D PCB design, such as the Space Navigator
– DVD-Drive
– Adobe® Reader® (8 or later)
– Internet Connection
– Up to date Web browser
– Microsoft Excel (required for Bill of Materials templates)

Minimum System Requirements

– Windows 7 32-bit
– Intel® Core™ i3 processor or equivalent
– 4 GByte RAM
– 3.5 GByte hard disk space (Install + User Files)
– Intel integrated graphics HD4000 or equivalent, supporting DirectX 9.0c and Shader model 3 (or later)
– Main monitor 1280×1024 screen resolution at no greater than 100% DPI scaling
– – Strongly recommended: second monitor with minimum 1280×1024 resolution at 100% DPI scaling
– USB2.0 port (if connecting to a Nanoboard-NB2 or NanoBoard-3000)
– DVD-Drive
– Adobe® Reader® (8 or later)
– Internet Connection
– Up to date Web browser
– Microsoft Excel (required for Bill of Materials templates)

مشخصات

شرکت سازنده:Altium
حجم فایل: ۲۸۲۹ مگابایت
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ – 95/10/15
منبع:پی سی دانلود

راهنمای نصب

۱- درصورت وجود نسخه ‌ی قدیمی ‌تر روی سیستمتان -قبل از نصب نسخه ی جدید- آن را حذف کنید.
۲- نرم افزار را با اجرای فایل AltiumDesignerSetup_17_0_8.exe از پوشه ی Setup نصب کنید.
۳- نرم افزار را اجرا کنید.
۴- از منوی DXP روی My Account کلیک کنید. در پایین صفحه روی Add standalone license file کلیک کرده و یکی از لایسنس‌ های موجود در پوشه‌ ی Licenses را وارد کنید.

لینک های دانلود

exclaim - Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ

نرم افزار اصلی – ۲۸۲۹ مگابایت
arrow down - Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ دانلود – بخش اول
arrow down - Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ دانلود – بخش دوم
arrow down - Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ دانلود – بخش سوم

key - Altium Designer v17.0.8 Build 518 - نرم افزار پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار آنالوگ

دانلود کرک (به تنهایی)

رمز فایل: www.p30download.comدسته بندی : نرم افزار ها و سامانه های آموزشی , نرم افزار های آموزشی ویندوزی(Windows educational software)
ارسال دیدگاه

سازمان غذا و داروسازمان غذا و داروتبلیغات