حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)

در پست سایت دانشجویان مهندسی پزشکی جزوه ای برای آموزش در حسابگری الگوریتمی قرار دادیم . این درس 2 واحدی است و سرفصل هایش آموزش نرم افزاره متلب است.

برای دانلود جزوات بیشتر به بخش کتابخانه سایت مراجعه کنید

  • با توجه به پیشرفت روز افزون علم در رشته‌های مختلف مهندسی و محاسباتی، نیاز به تسلط بر یک زبان برنامه‌نویسی برای موفقیت در انجام کارهای پژوهشی غیر قابل انکار است. بدیهی است که استفاده از زبان‌های سطح بالا برای اهداف کاربردی و مهندسی، سرعت تولید علم را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر یادگیری این زبان‌ها نیز ساده‌تر است.
  • در چند سال اخیر استفاده از زبان سطح بالا و قدرتمند Matlab در بین پژوهشگران رایج شده و کاربرد آن روز به روز در حال افزایش است.
  • استفاده از تکنیک‌های آرایه‌ای حجم برنامه‌ها را در مقایسه با زبان‌های دیگر کاهش می‌دهد.
  • وجود دستورات و توابع پیشرفته و به روز در این زبان، بسیاری از خواسته‌های کاربردی مانند رسم‌های گرافیکی، ساخت تصاویر متحرک، محاسبات پیچیده ریاضی، حل عددی معادلات دیفرانسیل و . . . را برای کاربر آسان نموده است.
  • آشنایی دانش‌پژوهان رشته‌های فنی و مهندسی با این زبان سرعت پیشرفت کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را بالا می‌برد.

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی

دانلود  PPT

پاور پوینت آموزشی حسابگری الگوریتمی

 

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی-حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)-متلب-مهندسی پزشکی-کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-دوروس مهندسی پزشکی-رشته مهندسی پزشکی-چارت مهندسی پزشکی-حسابگری الگوریتمی-نمونه سوالات مهندسی پزشکی

دانلود مجموعه فایل های آموزشی PPT

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی

فایل PDF