حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)-متلب-مهندسی پزشکی-کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-دوروس مهندسی پزشکی-رشته مهندسی پزشکی-چارت مهندسی پزشکی-حسابگری الگوریتمی-نمونه سوالات مهندسی پزشکی

خبرهای ویژه

» آشنایی با تجهیزات پزشکی » حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۴:۵۳

حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)

با توجه به پیشرفت روز افزون علم در رشته‌های مختلف مهندسی و محاسباتی، نیاز به تسلط بر یک زبان برنامه‌نویسی برای موفقیت در انجام کارهای پژوهشی غیر قابل انکار است. بدیهی است که استفاده از زبان‌های سطح بالا برای اهداف کاربردی و مهندسی، سرعت تولید علم را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر یادگیری این زبان‌ها نیز ساده‌تر است

حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)

حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)

در پست سایت دانشجویان مهندسی پزشکی جزوه ای برای آموزش در حسابگری الگوریتمی قرار دادیم . این درس ۲ واحدی است و سرفصل هایش آموزش نرم افزاره متلب است.

برای دانلود جزوات بیشتر به بخش کتابخانه سایت مراجعه کنید

  • با توجه به پیشرفت روز افزون علم در رشته‌های مختلف مهندسی و محاسباتی، نیاز به تسلط بر یک زبان برنامه‌نویسی برای موفقیت در انجام کارهای پژوهشی غیر قابل انکار است. بدیهی است که استفاده از زبان‌های سطح بالا برای اهداف کاربردی و مهندسی، سرعت تولید علم را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر یادگیری این زبان‌ها نیز ساده‌تر است.
  • در چند سال اخیر استفاده از زبان سطح بالا و قدرتمند Matlab در بین پژوهشگران رایج شده و کاربرد آن روز به روز در حال افزایش است.
  • استفاده از تکنیک‌های آرایه‌ای حجم برنامه‌ها را در مقایسه با زبان‌های دیگر کاهش می‌دهد.
  • وجود دستورات و توابع پیشرفته و به روز در این زبان، بسیاری از خواسته‌های کاربردی مانند رسم‌های گرافیکی، ساخت تصاویر متحرک، محاسبات پیچیده ریاضی، حل عددی معادلات دیفرانسیل و . . . را برای کاربر آسان نموده است.
  • آشنایی دانش‌پژوهان رشته‌های فنی و مهندسی با این زبان سرعت پیشرفت کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را بالا می‌برد.

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی

دانلود  PPT

پاور پوینت آموزشی حسابگری الگوریتمی

 

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی-حسابگری الگوریتمی برای دانشجویان مهندسی پزشکی(Matlab)-متلب-مهندسی پزشکی-کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-دوروس مهندسی پزشکی-رشته مهندسی پزشکی-چارت مهندسی پزشکی-حسابگری الگوریتمی-نمونه سوالات مهندسی پزشکی

دانلود مجموعه فایل های آموزشی PPT

 

 

کتابخانه مهندسی پزشکی-جزوات مهندسی پزشکی-جدیدترین کتب مهندسی پزشکی-آموزش مهندسی پزشکی

فایل PDF

 

 دسته بندی : آشنایی با تجهیزات پزشکی , تازه های مهندسی پزشکی , تخصصی مهندسی پزشکی , کتابخانه , نرم افزار ها و سامانه های آموزشی , نرم افزار های آموزشی ویندوزی(Windows educational software)
ارسال دیدگاه

سفر به مشگین شهر
تبلیغات