جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار-دوپینگ-مبارزه با دوپینگ-دوپینگ چیست؟

تازه ها

» آشنایی با تجهیزات پزشکی » جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۳:۰۲

جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار

یک مدیر ارشد المپیک مطرح کرد: جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار به اعتقاد مدیر ارشد اجرایی بنیاد المپیک با قراردادن یک تراشه در بدن ورزشکاران می توان از دوپینگ جلوگیری کرد. به گزارش تیم دانشجویان مهندسی پزشکی  به نقل از پی ای ساینس،  مایک میلر مدیر ارشد اجرایی بنیاد المپیک معتقد است برای […]

یک مدیر ارشد المپیک مطرح کرد:

جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار

bme91.ira .smlaksd  - جلوگیری از دوپینگ با کاشت میکروتراشه در بدن ورزشکار

به اعتقاد مدیر ارشد اجرایی بنیاد المپیک با قراردادن یک تراشه در بدن ورزشکاران می توان از دوپینگ جلوگیری کرد.

به گزارش تیم دانشجویان مهندسی پزشکی  به نقل از پی ای ساینس،  مایک میلر مدیر ارشد اجرایی بنیاد المپیک معتقد است برای جلوگیری از دوپینگ ورزشکاران باید در بدن آنها میکروتراشه قرار داد!

میلر ادعا می کند این تراشه های جنجالی را می توان برای شناسایی مواد ناشناخته انرژی زا و همینطور حفظ ورزشکاران از شر داروهای نیروزا استفاده کرد.

این درحالی است که برخی از کارشناسان معتقدند کاشت این تراشه در بدن ورزشکاران نگرانی های حفظ حریم خصوصی را افزایش می دهد زیرا احتمال ردیابی افراد با این تراشه ها افزایش می یابد.

میلر هنگام سخنرانی در انجمن وستمینستر برای مخالفان دوپینگ به این شیوه عجیب اشاره کرد.

به گفته او این فناوری تقریبا به مرحله آزمایش رسیده است. البته او اشاره کرد این سخنانش  عقاید شخصی هستند.دسته بندی : آشنایی با تجهیزات پزشکی , بیوسنسورها , تازه ها ی سایت , تازه های مهندسی پزشکی , مطالب برگزیده , مطالب عمومی , مواد توانبخشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات