جراحی جنجالی زیبایی!/ گذاشتن پاشنه برای پای انسان ! | دانشجویان مهندسی پزشکی ایران

تازه ها

» جراحی » جراحی جنجالی زیبایی!/ گذاشتن پاشنه برای پای انسان !

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۶:۴۶

جراحی جنجالی زیبایی!/ گذاشتن پاشنه برای پای انسان !

جراحی جنجالی زیبایی!/ گذاشتن پاشنه برای پای انسان ! پاشنه دار شدن پاشنه پای زنان و دختران با جراحی پلاستیک یکی از اقدامات جدیدی است که جراحان زیبایی برای خانم های علاقه مند به قد بلند شدن انجام می دهند. در این عمل پاشنه پا همانند یک کفش پاشنه بلند می شود.جراحی پلاستیک برای تغییر […]

جراحی جنجالی زیبایی!/ گذاشتن پاشنه برای پای انسان !

پاشنه دار شدن پاشنه پای زنان و دختران با جراحی پلاستیک یکی از اقدامات جدیدی است که جراحان زیبایی برای خانم های علاقه مند به قد بلند شدن انجام می دهند.
در این عمل پاشنه پا همانند یک کفش پاشنه بلند می شود.جراحی پلاستیک برای تغییر پای زنان در حال افزایش است. این عمل ظاهرا محبوب تر از همیشه است، بنابراین اگر شما فکر میکنید فخر فروشی برخی خانمها به چهره، سینه، و بینی سر بالا محدود بود، خوب، شما در اشتباه هستید.
جراحی پلاستیک در حال حاضر یک شغل پر سود است آیا تا به حال از جراحی پلاستیک پای، سیندرلا، شنیده اید ؟عمل جراحی زیبایی پاشنه پا جدیدترین مد جراحی پلاستیک در آمریکاست ! این عمل جراحی برای بلند کردن قد خانمهایی که میخواهند در هر حالتی حتی در منزلشان قد بلند تر دیده شوند و به نظر برسد کفش پاشنه بلند دارند مناسب است !
برای بلندقدتر شدن که احتمالا بزودی بین خانمها برای بلندقدتر شدن و جذاب شدن مد میشود !در این عملِ  استخوان را جراحی و به اندازه دلخواه شخص جهت بلند قدتر کردن فرد صورت میگیرد.
منبع:ایران ناز


دسته بندی : جراحی , دانشنامه پزشکی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات