اسکلتی که قدرت بدنی کارگران را چند برابر می کند | دانشجویان مهندسی پزشکی ایران

تازه ها

» تازه ها ی سایت » اسکلتی که قدرت بدنی کارگران را چند برابر می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۶

اسکلتی که قدرت بدنی کارگران را چند برابر می کند

کاهش فشار وارده بر بدن؛ اسکلتی که قدرت بدنی کارگران را چند برابر می کند ک شرکت تجاری پوششی شبیه به اسکلت بدن را برای استفاده کارگرانی که لوازم سنگین را بلند و حمل می کنند ابداع کرده که قدرت و توانایی آنها را چندبرابر می کند.  به نقل از دیجیتال ترندز، این اسکلت بندی […]

کاهش فشار وارده بر بدن؛

اسکلتی که قدرت بدنی کارگران را چند برابر می کند

ک شرکت تجاری پوششی شبیه به اسکلت بدن را برای استفاده کارگرانی که لوازم سنگین را بلند و حمل می کنند ابداع کرده که قدرت و توانایی آنها را چندبرابر می کند.

 به نقل از دیجیتال ترندز، این اسکلت بندی شبه پلاستیکی که توسط Lowe’s عرضه شده، قابلیت های جسمی بدن انسان را تشدید می کند. Innovation Labs و Virginia Tech هم در طراحی این اسکلت همکاری داشته اند.

ظاهر این اسکلت بندی شبیه پشتی کوله های مورد استفاده برای کوه نوردی است و البته در آن از شکم بندی محکم و منعطف از جنس فیبر کربن نیز استفاده شده است. میله های این ابزار در امتداد ستون فقرات فرد امتداد می یابد و تا پشت رانها می رسد.

این اسکلت بندی همزمان با نشست و برخاست فرد کج و راست می شود و با ذخیره سازی انرژی جنبشی افراد به تسهیل فعالیت های بدنی آنها کمک می کند. از جمله مزایای دیگر استفاده از این ابزار کاهش فشار وارده بر عضلات و مفاصل انسان است.

در حال حاضر این اسکلت بندی به طور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته و قرار است بعد از انجام آزمایش ها برای عرضه نهایی آن ظرف یک سال آینده تصمیم گیری شود.

 دسته بندی : تازه ها ی سایت , تازه های مهندسی پزشکی
ارسال دیدگاه

تبلیغات